Ryszard Kluska - Co-founder 

rkluskaPrezes Zarządu fundacji Veracity, zrzeszającej ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, ciągłości działania i efektywnego zarządzania, której celem jest wspieranie właścicieli i menedżerów firm, a także kierownictwa, specjalistów i pracowników administracji publicznej.

 

Ekonomista. Od początku swojej kariery zawodowej związany z branżą doradczą. Brał udział w licznych projektach związanych z wdrożeniem zintegrowanych systemów zarządzania w przedsiębiorstwach z różnorodnych branż. Nadzorował i koordynował projekty związane z programami optymalizacji i usprawnień czy też z opracowaniem procesów inwestycyjnych.

 

Prowadził projekty doradcze i wdrożeniowe dla największych polskich przedsiębiorstw i jednostek administracji publicznej. Posiada szeroką wiedzę w zakresie wdrażania międzynarodowych standardów zarządczych.

 

Pasjonuje się sportem, filmem i fotografią, mechanizmami podejmowania decyzji. Działa społecznie na rzecz społeczności lokalnej, budowania i poprawy funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego.

 

 

 

 

 

 

Michał Borucki - Co-founder

user 421124 1a0aef hugeWiceprezes Zarządu fundacji Veracity. Ekonomista, od początku kariery związany z branżą doradczą.

 

Prowadził liczne projekty audytorskie, jak również prace nad usprawnieniem działania administracji rządowej oraz samorządowej. Jest także specjalistą w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz prywatności danych w internecie.

 

Szkolił m.in. pracowników największych urzędów administracji rządowej oraz pracowników największych urzędów miast w Polsce w zakresie zarządzania jakością, bezpieczeństwem informacji, a także zarządzania projektem oraz umiejętności managerskich.

 

Prywatnie aktywnie uprawia sporty zespołowe, podróżuje po Europie i nie tylko. Najchętniej czas spędza z rodziną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Szudrzyński

Partner fundacji Veracity, opiekun projektu Alertownik.

 

Zajmuje się rozwojem systemu na rynku polskim i niemieckim. Z wykształcenia ekonomista. Wspierał klientów jako doradca w projektach biznesowych oraz dostarczał na rynek produkty z obszaru nowych technologii, bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz e-commerce.

 

Z ramienia fundacji Veracity organizował akcje społeczne ​m.in. ​promujące zachowanie bezpieczeństwa w internecie. Autor artykułów i publikacji poświęconych tej tematyce. Organizator największej w Polsce konferencji dla Urzędów dotyczącej ​K​rajowych ​R​am ​Interoperacyjności.

 

Pasjonat nowych technologii, podróży oraz sportów - nie tylko zespołowych.

 

​​Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem Alertownika w swoim mieście, gminie, powiecie czy organizacji skontaktuj się z Tomaszem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

Piotr Szudrzyński

Partner fundacji Veracity, opiekun projektu Alertownik.

 

Zajmuje się rozwojem systemu na rynku polskim. Pasjonat nowych technologii z wiedzą w zakresie technicznym.

 

​​Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem Alertownika w swoim mieście, gminie, powiecie czy organizacji skontaktuj się z Piotrem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NewsletterJoomla Extensions powered by Joobi